Rakalj aktivnosti

San Michael

San Michael – posjetili smo tematski park San Michael koji se sastoji od dvorca te raznih zanimljivosti tipičnih za srednji vijek

Stiglo nam je ljeto
Mali arheolozi

„ Mali arheolozi“ – posjetili smo nalazište kaštela u Starom Raklju, na Svetoj Agniji, gdje smo zajedno sa arheologom Tihomirom Percanom na jedan dan postali mali istraživači

Dan otvorenih vrata

DANI OTVORENIH VRATA- 6 I 7.5.2019.održani su dani otvotenih vrata vrtića. Kroz razne kreativne radionice i aktivnosti, budućim polaznicima vrtića i njihovim roditeljima pokazali smo čime se djeca bave te kako provode dane u vrtiću.

Projekt “U Kaštelu i na Dvori”

PROJEKT „U KAŠTELU I NA DVORI“- djeca su crtala srednjovjekovne instrumente tamburin i flautu, izrađivali ih od neoblikovanog materijala, izradili šuškalice, na koje su „svirali“, izrađivali smo krune, srednjovjekovni nakit (ogrlice i narukvice), slušali srednj.glazbu, pjevali srednj. pjesmice.

Maškare u Marčani

Kostimirani u razne kostime zajedno zajedno sa roditeljima, uz ples, pjesmu i igru obilježili smo maškare.

Maškare u Areni

Maskirani u prinčeve i princeze zajedno sa djecom i tetama iz Marčane sudjelovali smo na Dječjem karnevalu u Areni.

Maškare u vrtiću
Radionica sa roditeljima povodom maškara

Povodom maškara roditelji su izradili krune, mačeve, štitove, a naša Ornela sašila nam je kostime.