Zajedničke aktivnosti

Dječji Olimpijski festival u Vodnjanu 2019.
Završna svečanost
Maškarani ples u sportskoj dvorani

Zastavice, baloni, maškare velike i male, likovi iz priče, likovi iz bajke, harmonika, roženice, pjesma i ples nose nas u svijet iz mašte.

Dječji karneval u Areni

Dvori, šterne, tovari i rakljanski vitezovi i princeze pohodili su Pulsku Arenu u skupnoj maski "U Kaštelu i na Dvori".

Radionica sa roditeljima

Zajednička radionica djece i roditelja. Izrađivali smo aranžmane od zelenih grančica, svijećnjake, vijenčiće za vrata, čestitike, zvona...

Kuća Djeda Mraza

U Kući Djeda Mraza organizirane su razne aktivnosti za djecu, podjela paketa, druženje sa Djeda Mrazom, Bakom Mraz, vilenjacima i animatorima, te Božićni sajam.

Završno druženje
Izlet u Aquarij
Dječji olimpijski festival

Starija i srednja skupina djece iz skupine "Bubamare" i "Pčelice"sudjelovala su na Dječjem Olimpijskom festivalu gdje su se takmičili u raznim disciplinama( skok u dalj, trčanje na 50m, bacanje loptice, štsfeta 4*25m, mali nogomet-djevojčice). Djevojčice su osvojile zlatnu medalju u malom nogometu,a jedna djevojčica je osvojila treće mjesto u skoku u dalj. Cijela ekipa dobila je pehar za fair play.