Prosinačke svečanosti
Proslavili smo Sv. Nikolu, okitili smo bor, sijali pšenicu na dan Sv. Lucije... Nakon kazališne predstvae prošetali smo okićenim gradom..
Proslavili smo Sv. Nikolu, okitili smo bor, sijali pšenicu na dan Sv. Lucije... Nakon kazališne predstvae prošetali smo okićenim gradom..
Promatramo kišu očima, osjećamo je dlanovima, kušamo je ustima...
Istraživali smo kišu, led, topli i hladni zrak..Slikali smo sa zaleđenim bojama, izradili smo umjetni snijeg... uživali smo u zimskim radostima.
Crtali smo sa pastelama, slikali snjegoviće sa umjetnim snijegom.. Radili smo pahuljice od različitog neoblikovanog materijala..stvarali zimski ugođaj u sobi.
Promatrali smo lišće u prirodi, igrali se s njime u parku, sakupljali... Oblikovali smo stabla od pravog lišća i otiskivanjem temperom.
Pripremamo se za dolazak Sv. Nikole, čizmice trebaju biti čiste.. Veselimo se poklonima Sv. Nikole.
